O PEJSCÍCH, O KOČIČKÁCH, O HODNÝCH LIDECH A O ZÁKONU Č.246 SB.
Z BOJOVé FRONTY
04.10.2009
2554x přečteno
autor: aleff
Pejsci a kočičky jsou milá zvířátka. Chovají je doma hodní lidé. Co se ale stane, když lidé své zvířecí miláčky již nechtějí ? Naučí se žít zvířátka v přírodě nebo skončí v bříšku bohatého Vietnamce jako kulinářská delikatesa ? A komu pomůže zákon na ochranu zvířátek ? Aktivistům nebo zvířátkům ?
KANIBALISMUS - ČÁST 6 OPRAVDOVÉ PSYCHO V REŽII EDA GEINA
TABU
03.09.2009
6414x přečteno
autor: aleff
V mládí Eda Geina tyranizovala šílená matka fanaticky prosazující mravnost podle bible svaté. Poté, co jí definitivně ranila mrtvice, se Ed věnoval již jen hanobení hrobů, sériovým vraždám, kanibalismu, nekrofilii a našel zalíbení v dosud neobjevených formách fetišismu, kdy si z různě upravených kusů mrtvol žen a dětí vyzdobil domov, aby po svém zatčení dožil zbytek života za zdmi blázince jako vzorný pacient. Kdo byl Ed Gein ? Šílené monstrum, deviant nebo prostý člověk, který se jinak nedokázal vyrovnat se svou osamělostí ?
SURREALITA
BABYLON SYSTEM
09.06.2009
1927x přečteno
autor: aleff
Jednoho dne, jednoho večera, v jednom městě, se začaly odvíjet podivné události ..
KANIBALISMUS - ČÁST 5 HLUBOKÝ LIDSKÝ PŘÍBĚH MR. BEANA
TABU
31.05.2009
6075x přečteno
autor: aleff
Každému se nezadaří, aby z jeho životního příběhu vznikla legenda. Naše dnešní kauza popisuje Curriculum Vitae jednoho z největších kanibalských zlosynů - vůdce čtyřiceti osmi členné zdivočelé lidožroutské smečky, která během svého pětadvacetiletého působení ulovila a snědla více než tisíc lidí ..
KANIBALISMUS - ČÁST 4 POJÍDÁNÍ LIDSKÉHO MASA IN EXTREMIS
TABU
29.05.2009
2005x přečteno
autor: aleff
In extremis neboli kanibalismus přicházející na řadu v situacích krajní nouze, když o životě a smrti rozhoduje pouze schopnost překonat osobní mravní zábrany. Člověk má v takové chvíli větší strach z toho, že přijde o poslední zbytky své civilizovanosti. Nevítězí ani pravda ani láska, ale obyčejné racionální rozhodnutí ukojit hlad. A morálka ? Ta jde stranou ze všeho nejdřív ..
JSTE PÁNY VLASTNÍCH NERVOVÝCH ZAKONČENÍ?
BABYLON SYSTEM
29.05.2009
1907x přečteno
autor: hombreux
Taky vám přijde, že je všechno na levačku? Víte jak to myslím...
Schválně si dejte tu práci a až budete třeba sedět někde na zahradní restauraci s pivem před sebou, na lavičce v parku, ve frontě u pokladen nebo kdekoliv jinde mezi lidmi, poslouchejte je. Pozorujte. No počkat, o šmírování lolitek není řeč! I když…
KANIBALISMUS - ČÁST 3 KANIBALSKÝ BEDEKR
TABU
27.04.2009
11468x přečteno
autor: aleff
Při putování za kanibaly si uděláme malou cestu kolem světa. Někde masakrování lidí připomínalo Snuff, někde mělo formu rituálu a jinde si zase potrpěli na zvrácené gurmánské zážitky. To vše je důležité proto, abychom si na závěr mohli položit základní otázku kanibalismu - proč konzumace (lidského) masa působí takovou rozkoš ?
KANIBALISMUS - ČÁST 2 PREHISTORICKÉ KOŘENY
TABU
18.04.2009
4409x přečteno
autor: aleff
Morbidní fascinace kanibalismem sahá až k samým počátkům lidské civilizace, kdy naši předci postupně opouštěli podobu zvířete a stávali se více lidmi. Chuť lidského masa znají naši předci i naši současníci, ale ne všichni jsou ochotní si tento prostý fakt připustit.